Kõik Projektid Võta meiega ühendust
Võta meiega ühendust

  Deltamoduli kaunid ja vastupidavad aiamajad on valmistatud kvaliteetsest puidust ning viimistletud looduslike materjalidega. Meie majad on taskukohane valik keskkonnasõbralikule ja looduslähedasele inimesele, kes armastab veeta aega aias või kodu lähedal looduses. Samuti on hoovimaja suurepärane täiendus juba suurele majale, kus elatakse igapäevaselt. See sobib näiteks lastele mängutoaks või külalistele ööbimiseks. Aiamaja müük saab alguse vajaduste teadvustamisest, et seejärel nendele vajadustele vastav hoone välja valida.

  Lehtla – kellele ja milleks?

  Aias asuv väike majake pakub käepärast panipaika, mugavat varjualust ja vaikset kohta lõõgastumiseks. Aiamajade enamlevinud tüübid on aiakuur, soojustatud aiamaja, aiamaja saunaga ehk aiasaun, aiamaja terrassiga ja hoovile ehitatud garaaž. Samuti on saadaval suured aiamajad, mis on nutikas lahendus elamispinna laiendamiseks ja pakub meeldivat privaatsust maja vahetus läheduses või siis hoopiski looduslähedaseks maamajaks mere ääres või metsas.

   

  Aiamajad-kuurid

  Kuur on üks tagasihoidlikumaid ja soodsamaid lehtla võimalusi. Aeda püstitatud kuurid sobivad ideaalselt hooajaliste tööriistade ja tarvikute, aga ka aias kasutatavate masinate, näiteks lõikurite või niidukite, hoiustamiseks. Samuti saate kuuris hõlpsasti hoiustada oma jalgratast või rehve. Kuuri suurus jääb tavaliselt 4–10 m² vahele. Kuuri disain on lihtne ja seal ei pea olema suuri aknapindu, soojustust ega heliisolatsiooni. Kuur valmistatakse soojustamata seina-, lae- ja põrandaelementidest. Aiamaja-kuuri saab tellida erineva viimistlusega.

   

  Soojustatud aiamaja

  Soojustatud pergola sobib lühiajaliseks ööbimiseks, külalistemajaks või tagasihoidlikuks suvemajaks. Selline hoone koostatakse soojustatud ja viimistletud seina-, katuse- ja põrandaelementidest. Soojustusega majake võib olla suurte aknafassaadidega, terrassiga ja mitme sissepääsuga. Soojustatud hoovimajad sobivad väga hästi Eesti jahedasse kliimasse.

   

  Aiamaja saunaga ehk aiasaun

  Saunaga hoone sobib hästi maamaja juurde väikesele maatükile, kus iga ruutmeeter arvel on. Saunamõnudest ei ole pelgalt ruumipuuduse tõttu mõtet loobuda. Pakume puhkeruumi, terrassiga ja integreeritud dušiga moodsaid aiasaunu, mis toimivad soome sauna põhimõttel. Aiasaun on kõige ökoloogilisem võimalus puhtas looduses lõõgastumiseks, mis muudab puhkehetked täiuslikuks. Veekogu ääres paiknev väike saunamaja sobib suurepäraselt ka lihtsaks suvilaks.

   

  Aiamaja terrassiga

  Terrassiga lehtla võib olla nii soojustamata tareke hooajaliseks kasutamiseks või soojustatud majake aastaringseks kasutamiseks. Terrass muudab maja kasutamise meeldivaks kõigil aastaaegadel, pakkudes võimalust sõpradega vabas õhus istumiseks, grillimiseks, hommikukohvi nautimiseks ja paljuks muukski. Majakese terrassile saab paigutada kauni välimööbli või siis lamamistooli, millel mõnuledes ilusat ilma nautida. Hästi planeeritud terrass sobib kasutamiseks nii suvel kui ka talvel.

   

  Suured aiamajad

  Suuremad hooned sobib hästi ka aastaringseks kasutamiseks ja elamiseks. Nii saate oma suvilas viibida ka talvepakasega. Kui soovite maja aastaringselt kasutada, peab see olema korraliku soojustuse, paksude seinte ja pakettakendega. Suur aiapaviljon või maja peab olema rajatud postvundamendile või monoliitsele raudbetoonplaadile. Kõige enam tuleb sellise maja soojustamisel tähelepanu pöörata põranda ja katuse soojustamisele, sest nende kaudu kaotab hoone kõige rohkem soojust. Sinna juurde on mõttekas planeerida ka terrass.

   

  Mida teada enne ehitamist?

  Kui hoone ehitisealune pind on alla 20 m², ei ole vaja ehitusluba taotleda. Nii väikese majakese puhul on vaja vaid naabri nõusolekut ja ehitise vastavust tuleohutusnõuetele. Vastavalt tuleohutusnõuetele peaks kahe ehitise vahele jääma vähemalt 8-meetrine vahemaa. 20­–60 m² majakese ehitamisel tuleb kohalikule omavalitsusele esitada ehitusteatis, ehitusprojekt ja maja asukohaplaan.

   

  Lehtlate disain ja tehnoloogia

  Lehtlale annavad modernse välimuse suured klaaspinnad ja avar terrass. Hoovimaja fassaad on naturaalse viimistlusega. Kasutame moodulpõhimõttel valmistatud majade tootmisel innovaatilisi tehnoloogilisi lahendusi ja kvaliteetset puitu. Ehitiste kvaliteeti kontrollitakse igas tootmisetapis. Tootmiseks valitud materjalid ja tehnoloogia kindlustavad, et hoone on sõbralik nii keskkonnale kui ka seda kasutavatele inimestele ja loomadele.

   

  Keskkonnasõbralik lahendus

  Deltamoduli majake on keskkonnasõbralik ja looduslähedane valik. Puidust aiamajad on energiatõhusad ja -säästlikud. Puit aitab hoones hoida meeldivat sisekliimat ning kaitseb kuuma ja külma eest. Puit säilitab optimaalse niiskustaseme ja aitab seeläbi vältida liiga kuivast õhust põhjustatud terviseprobleeme, aga ka ülemäärasest niiskusest tingitud probleeme, näiteks hallitust. Puit on taastuv loodusvara, aitab kaasa hapniku tootmisele ja loodusliku materjalina mõjub tervislikku seisundit tasakaalustavalt.

   

  Müüa aiamajad ja detailid

  Lisaks hoovimajadele on meilt võimalik tellida ka moodulmajade detaile. Saadaval on näiteks vundamendiprussid, seinaprussid, puitdetailid, põranda- ja katuselauad, välisuksed, siseuksed, aknad ja palju muud.

   

  Soodsad aiamajad kiirelt kätte

  Aiamaja hind kujuneb maja projekti, funktsioonide, materjali, tarneaja ja paigaldamistingimuste koostoimel. Deltamoduli odavad aiamajad üllatavad vastupidavuse ja funktsionaalsusega. Saadaval on ka erinevad aiamajad soodushinnaga. Hoovimajad, nagu ka teised moodulmajad, tarnime kiirelt ja turvaliselt. Hoone toimetame teieni paigaldusvalmis detailidena.

  Võta meiega ühendust
  Adresse

  Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

  Telefon

  +372 50 18 948