Kõik Projektid Võta meiega ühendust
Võta meiega ühendust

  Iga maakodu ja miks mitte ka linnaeramu lahutamatuks osaks peaks olema üks korralik ja tervistav saun. Tuhandete aastate pikkune saunakultuur ei vaja tõestamist – saunad on tervise templid. Saksa moodulmajade tootja Delta Modul täidab teie unistused – moodul-saunade tootmisel kasutatakse innovaatilisi tehnoloogilisi terviklahendusi ja keskkonnasõbralikke kvaliteetseid puitmaterjale. Saate valmis saunamaja, mis vastab teie vajadustele. Meie majakesed ei võta palju ruumi ja väike saun mahub kenasti ära teie koduaeda või -õuele.

  Moodsa disainiga saunake, olgu see siis väike (8,8 m²) või suurem (11–13 m²), on suurepärane lahendus kõigile neile, kes hindavad puhkust ja hoiavad oma tervist. Looduslikest puitmaterjalidest toodetud saunas leili võttes ja lõõgastudes taastub tervis ja meelerahu. Meie soodsad saunad on mitmeotstarbelised ning vastavad klientide erinevatele soovidele ja võimalustele. Saunad sobivad ka aiamajadeks, mille terrassil on kaunil suvepäeval mugav päikest võtta ja hommikusööki nautida. Metsaserval või veekogu ääres asuvat sauna saab kasutada saun-suvilana. Delta Moduli müügilahendused on lihtsad, paindlikud ja kliendikesksed ­– meie eesmärk on müüa saun igale maitsele. Klient valib välja sobiva toote ja langetab otsuse talle soodsaima hinnapakkumise kasuks.

  Mida valida: millised erinevused on moodul- ja elementlahendustel?
  Tehases toodetavate vihtlemiskodade plussiks on ehitise valmimise ja püstitamise kiirus ning mugavus – jäävad ära ehitamisega seonduv ajakulu ja stress. Klient esitab oma soovitud tellimuse ning tulemuseks on kvaliteetne ja keskkonnasõbralik kasutusvalmis toode. Kuid mida leilikoja puhul ikkagi eelistada, kas moodul- või elementlahendust?

  Moodul-saunamaja müük

  Moodul-saunamajadel monteeritakse tehases tervikuks ehk mooduliks nii seinad, põrand kui ka lagi. Ehitis koosneb ruumilistest elementidest ja saabub ehitusplatsile justkui ühes tükis. Saunamaju saab osta ka kuni 95%-lise valmidusega. Valmissaunade müük kogub viimastel aastatel populaarsust tänu soodsale hinnale ja lihtsale paigaldamisele.

  Element-saunamaja müük

  Kui moodulehitised tulevad tehasest nn ühtse tervikuna, siis elementlahenduse puhul paigaldatakse eraldi kõik elemendid: põrand, seinad ja lagi. Element-saunamajade müük on veidi pikem protsess. Kuna elementmaja ehitamisel kasutatakse soojustatud vundamenti ja saunad seda üldjuhul ei vaja, siis on klientide eelistus moodulitest valmistatud odav saun, mida on kiirem ja lihtsam paigaldada.
  Meie toodete iseloomustus
  Delta Moduli tootekataloogis on mitmed erineva otstarbe ja suurusega projektilahendused. Need valmis saunamajad on kujunenud klientide lemmikuteks.
  Aiasaun puhkeruumi, duši ja terrassiga
  Aiasaunal on mitmeid olulisi eeliseid. Väikesed soodsad saunad sobivad hästi väikesele maatükile, näiteks koduaeda või -õuele, kus iga ruutmeeter on arvel. Saunamõnudest ei ole ju pelgalt ruumipuuduse tõttu mõtet loobuda. Müüme puhkeruumi ja terrassiga moodsaid saunamaju, mis toimivad soome sauna põhimõttel. Meie aiasaun lisab saunamõnudele kordades rohkem mugavust tänu integreeritud dušilahendusele. Aiasaun on kõige ökoloogilisem võimalus puhtas looduses lõõgastumiseks. Veekogu ääres paiknev väike saun sobib suurepäraselt ka lihtsaks saun-suvilaks.

  Soome saunad

  Soome saunakultuur on tuntud üle 2000 aasta. Soome saunad pole hinnatud mitte ainult hügieeniprotseduuride läbiviimise seisukohast, vaid ka sõprade, kolleegide ja sugulaste vahetu ning meeldiva suhtlemispaikadena. Rohelise mõtteviisiga ja keskkonnatundlikule inimesele on eriti tähtsad looduslikud ja keskkonnasõbralikud ehitus- ja viimistlusmaterjalid. Delta Moduli traditsiooniline eelistus on ehe puitmaterjal. Naturaalsel puidul on mitmeid hinnatud omadusi: see hoiab ruumides optimaalse niiskuse ja soojuse tasakaalu, vähendab soojuskadu ning tagab saunas, kus temperatuur võib tõusta kuni 110 °C, tervisliku sisekliima. Väike soodne saunamaja on energiatõhus ja -säästlik, saunaõhu piisav ringlus välistab hallituse tekke.

  Mida tuleb teada enne sauna ehitamist?

  Kui hoone ehitisealune pind on alla 20 m², ei ole vaja ehitusluba taotleda. Nii väikese sauna puhul on vaja vaid naabri nõusolekut ja ehitise vastavust tuleohutusnõuetele. Vastavalt tuleohutusnõuetele peaks kahe ehitise vahele jääma vähemalt 8-meetrine vahemaa.

  Saunamajade hinnad

  Enne ostmist kaaluge põhjalikult erinevaid pakkumisi. Kuid ärge jätke tähelepanuta Delta Moduli soodsa hinna, innovaatiliste tehnoloogiliste terviklahendustega keskkonnasõbralikke saunu. Kõik meie ehitus- ja viimistlusmaterjalid on naturaalsest puidust. Saunamajade originaalne disain on terviklik, multifunktsionaalne ja kaunis. Me müüme soodsaid saunu ja teil on alati võimalik meie spetsialistidelt telefoni või e-posti teel projektimaksumuse kohta nõu küsida. Saunamaja hind on suhteliselt odav – soovitame teil osta saunamajad Delta Modulist.

  Saunaskäimise eelised

  Väikeses saunas võib kasutada puukütet, mis on lihtne, praktiline ja millel on kauaaegsed traditsioonid. Kui arvestada sellega, et puit on kohalik ja taastuv loodusvara (ligikaudu pool Eesti maismaast on kaetud metsaga), siis on puuküte keskkonda väärtustav küttelahendus. Ahjukütmise juures on oluline ka elava tule maagia ja emotsioonid, mis saadakse puudesüütamise rituaalist ja tuleleekide vaatlemisest.

  Saun on tervisele väga kasulik. Saunaskäik tõstab tuju, peletab kroonilisi haigusi, vabastab keha mürkidest, tagab rahuliku une ja langetab kaalu. Saunad on lähedaste ja sõprade üldtuntud suhtlus- ja koosviibimiste paikadeks. Lõõgastunud keha ja rahunenud meel – kes meist ei sooviks seda kogeda!

  Võta meiega ühendust
  Adresse

  Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

  Telefon

  +372 50 18 948