Kõik Projektid Võta meiega ühendust
Võta meiega ühendust

  Oma maja ehitamine või ostmine võib kujuneda paljudele perekondadele niinimetatud sajandi projektiks ehk üheks elu tähtsaimaks ettevõtmiseks. Oma kodu soetamisel on inimestel erinevaid seisukohti. Ühed soovivad ise osaleda oma maja ehitusel, tehes ise või sõprade abiga näiteks vundamendi-, siseviimistlus- ja muud ehitustöid. Teised, keda võib nimetada uue põlvkonna moodul- ja elementmajade tootjate potentsiaalseteks klientideks, soovivad mugavat ja kiiret «võtmed kätte» valmismajalahendust. Möödunud sajandi Eestis oli traditsiooniline ise endale kodu ehitada ja üldjuhul tehti seda põhitöö kõrvalt õhtutundidel ning nädalavahetustel. Tihtilugu kulus maja ehitamisele kümneid aastaid ja paljudele eramute omanikele kujunes see raskeks, palju aega ja raha nõudvaks elutööks. Viimastel kümnenditel on Eesti elanike heaolu tõus ja valmismajade turu areng loonud võimaluse osta oma koduks kvaliteetne ja suhteliselt odav Eestis toodetud maja.

  Delta Modul pakub maja, mida te vajate

  Kui teie unistus on keskkonnasõbralik ja soodsa hinnaga maja, siis on Saksa moodulmajade tootja Delta Moduli pakkumised just need, mida olete otsinud. Meie majade kvaliteet ja funktsionaalsus rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadusi. Meie tootevalikusse kuuluvad soodsad valmismajad Eesti inimestele, kes väärtustavad oma raha ja aega. Delta Modul pakub turu parimat tootevalikut, mõistlikku hinna-kvaliteedi suhet ja paindlikkust projektilahenduses, hinnakujunduses ning kliendi pretensioonide lahendamisel. Oluline eelis on ka valmismajade tootmise kiirus. Planeeringust “võtmed kätte” lahenduseni kulub suurematel moodulmajadel 2–3 kuud.

  Delta Moduli valmismajad sobivad igale maitsele

  Delta Moduli sortimendis on nii väikeseid (mini-maju) kui ka suuremaid “võtmed kätte” moodulmaju. Valmismaja müük peab silmas erinevate tarbijagruppide soove, vajadusi ja ostuvalmidust.

  “Võtmed kätte” mini-majad

  Nii mõnelgi inimesel on eelarvamus väikese valmismaja ostmise suhtes. Nad arvavad, et mini-maja ei ole nende mainele hea ega toeta piisavalt nende individuaalsust ning sotsiaalset staatust. Aga juba see, et majake on ehitatud kvaliteetsest naturaalsest puidust ja kannab endas rohelist mõtteviisi, on oluline privileeg. Delta Moduli mini-majad on tuntud nii kodu- kui ka välisturgudel ning nende populaarsus põhineb mitmetel olulistel eelistel. Väikemaja püstitamine võtab tavalisel aega ainult 2–7 päeva ning see säästab oluliselt kliendi aega, raha ja närvikulu. Lisaks sellele iseloomustab mini-maju energiasäästlikkus, kõrge ehituskvaliteet ja disainilahenduste individuaalsus ning paindlikkus. Delta Moduli traditsiooniline eelis on eheda puitmaterjali kasutamine. Naturaalsel puidul on mitmeid hinnatud omadusi, millest võis kohe välja tuua näiteks keskkonnasõbralikkuse ja soojapidavuse. Majakesed on vastupidavad ja võib isegi öelda, et neid ei ohusta uputused ega tormid.

  “Võtmed kätte” moodulmajad

  Meie moodsa ja keskkonnasõbraliku “võtmed kätte” moodulmaja ostmine on igati kiiduväärt lahendus. Kahjuks on paljud inimesed ikka veel kinni stereotüüpides ja kahtlevad, kas moodulmaja on nende jaoks õige valik. Kindlasti on maja üks suurim pluss energiasäästlikkus, mis on vaieldamatu võtmesõna kogu tänapäeva Euroopas. Teine oluline eelis on maja keskkonnasõbralikkus – maja ehitus- ja viimistlusmaterjalidena kasutatakse naturaalset puitu, mille soodne mõju inimeste tervisele on silmnähtav. Lisaks sellele on maja hea soojapidavusega ja see võimaldab talvel küttekulusid oluliselt kokku hoida. “Võtmed kätte” valmismaja ostmisest kuni sisse kolimiseni võib kuluda ainult paar kuud. Ja kui te mõtlete veel sellele, millist kasu te teete looduskeskkonnale keskkonnasõbralikus moodulmajas elades, ei tundu teile meie väike valmismaja liiga kallis. Kliendid hindavad meie ehituskvaliteeti ja disaini väga kõrgelt ning nimetavad seda koguni meistriklassiks.

   

  Kas kallis või odav?

  Oma maja ostmine on paljude inimeste jaoks täitumatu unistus, eriti siis, kui nad kataloogidest majade hindu vaatavad. Delta Moduli moodulmajad, arvestades nende energiasäästlikkust, on oma hinda väärt. Kliendi jaoks on kindlasti oluline see, et pikemas perspektiivis teenib energiasäästlik maja oma kulutused suures osas tagasi, ning valmis maja ostes jäävad ära ehitamisega seonduv ajakulu ja stress.

   

  Valmismajade hinnad

  Delta Moduli majad ehitatakse naturaalsest puidust, mis on tugev, vastupidav ja ilmastikukindel materjal. Seda silmas pidades, on valmismajade hinnad soodsad ning boonusena saate lisaks ka maja soojapidavuse ja tervisliku sisekliima. Delta Moduli majade hinnakujundus on arusaadav ja põhjendatud. Teil on alati võimalus koostöös tootjaga oma maja eelarvet soodsamaks muuta.

   

  Odavad valmismajad

  Kui te soovite soodsa hinnaga moodulmaja osta, on Delta Moduli majad teie jaoks just sobiv lahendus. Puidust maja ehitamine ei ole nii energiamahukas kui teiste materjalide puhul. Majale on võimalik ehituse käigus lisada ka moodsaid energialahendusi, näiteks päikesepatareisid. Kui valmismaja hind tundub teile kallis, saate koostöös tootjaga ka ruumilahenduse, siseviimistluse ja muu maksumuse soodsamaks muuta.

   

  Võta meiega ühendust
  Adresse

  Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

  Telefon

  +372 50 18 948