Taotlege kataloogi
Võtke meiega ühendust
Projekt
Ehitusplats, m²
Hinnad,€
Tootja
Sorteeri järgi

Osta punker Eestis

Esmalt on punkrid mõeldud teid ja teie peret kaasaegsete inimkonna väljakutsete eest kaitsma: viirused, tuumapommi rünnakud, lennurünnakud, suits, kaitse relvarünnakute eest või lihtsalt salajane peidupaik. Meie ettevõtte punkreid saab paigaldada igale alale, igal pool maailmas. Tulevane turvaline peatuskoht on pikaks ajaks varustatud kõigi eluks vajalike tehniliste süsteemidega ning ventilatsioonisüsteem, mis kaitseb viiruste, kiirguse, suitsu ja muude eluohtude eest.

Kaasaegne punker on maa-alune ruum, mis on varustatud ventilatsioonisüsteemi, elektri ja kanalisatsiooniga. Kui soovite, saate seal luua internetiühenduse, paigaldada turvakaamerad ja sensorid ümbritseva olukorra jälgimiseks. Õhku saab tarnida väljastpoolt või tsirkuleerida suletud süsteemis hapnikupudelites.

Mis määrab hinna, kui soovite osta eraisiku punkri

Kui soovite punkrit osta, peaksite teadma, millest selle objekti hind koosneb. Teie enda turvalise peatuskoha lõplikud kulud sõltuvad järgmistest teguritest:

  • Kogupind
  • Sisustus ja varustus
  • Ehitusmaterjali tüüp ja hind.

See tähendab, et mida eksklusiivsem ja suurem on privaatne punker, mida soovite osta, seda kõrgem on valmis objekti väärtus ja seega peate ehitusele kulutama rohkem raha.

Oluline on meeles pidada, et sellisel objektil on oma omadused ja see peab vastama kõigile nõuetele. See ei peaks olema mitte ainult pelgupaik, vaid koht, kus te saate tõesti usaldusväärset kaitset loodusõnnetuste või sõjaliste operatsioonide eest. Kui soovite osta tuumapommivarjupaiga, siis on Deltamaja teie jaoks täiuslik valik.

Oluline tegur turvalise peatuskoha ehitamisel on maa-ala olemasolu ja luba objekti ehitamiseks. See tähendab, et kui teil pole ehituskrunti, peate kulutama lisaraha maa ostmiseks. Neile, kellel on eramaja ja seega ka krunt, võib sellise objekti ehitamine olla odavam, kuna te ei pea kulutama raha maa ostmiseks. Võite osta kaitsepunkri otse Deltamajast. Mis puudutab projekti valikut, siis meie ettevõte, mis tegeleb selliste rajatiste ehitamisega, pakub erinevaid kaitsevõimalusi. Need erinevad ala, sisustuse ja kulude poolest.

Kasulikud näpunäited, kui soovite osta punkri Eestis

Punkri kujundamisel usaldusväärseks turvaliseks sadamaks pikemaks ajaks on asjakohane pakkuda kasulikke näpunäiteid, mis pakuvad mugavaid tingimusi viibimiseks.

  • Energia pakkumiseks võite kasutada päikesepaneele, generaatoreid või võimaliku koduse elektriühenduse. Viimane valik on aga kahtlane kriisiolukorras, kui võib tekkida probleeme elektrivarustusega. Nii võib teie tulevane turvaline peatuskoht sisaldada kõike, mis on vajalik.
  • Veepaak ja hoiupaak. See varustus päästab teid ja teie lähedasi elu ja säilitab isikliku hügieeni.
  • Sise- ja väliturbekaamerad, liikumisandurid ja ultraheli häiresüsteemid aitavad kaasa punkri lisaturvalisusele. Kui soovite, saate muuta oma varjupaiga «nutimajaks», paigaldades intelligentse hoone juhtimissüsteemi.
  • Virtuaalsed aknad. See on puhtalt psühholoogiline nüanss, mis aitab vältida klaustrofoobilist seisundit, kui olete ruumis ilma akendeta. Lõuendite või plakatite abil saate «elavdada» punkri interjööri.

Kas soovite osta valmis punkri? Siis on meie ettevõte teie jaoks!

Meie inseneride meeskond on veetnud lugematuid tunde, kujundades teile turvapunkri, mis vastab pere kaitsmise väljakutsetele kõige äärmuslikemates olukordades. Lihtsa disaini, üle keskmise kvaliteedi ja tugevate materjalidega pakuvad meie punkrid parimat hinda jõudluse suhtes kõigi saadaolevate maa-aluste varjupaikade jaoks. Teie pere kaitse ja turvalisuse tagamiseks pakume meie eraisikute punkreid, mida saab kohandada teie individuaalsete vajaduste järgi erinevate seadistuste kaudu. Ainsad piirid on teie loovus, teie eelistused ja teie eelarve. Kui soovite osta õhukaitsebunkrit, olete Deltamajas õiges kohas, kuna me oleme üks professionaalsemaid Eestis, mida saate leida kogu maailmas, me teeme koostööd parimatega selles valdkonnas. Kui soovite punkrit osta ja soodsalt, peaksite ostma parima, et kaitsta oma peret. Teisisõnu, sõltumata sellest, kas eelistate privaatset turvalist peatuskohta või meie standardseid suurusi. Deltamaja turvalised peatuskohad on välja töötatud ja ehitatud teie pere kaitsmiseks katastroofide ja ohtude eest puhtas, turvalises keskkonnas. Me ei tea ühtegi teist punkrite pakkujat, kes vastaks neile standarditele. Kõik meie punkrid on rajatud ja tihendatud nii seest kui väljast igasuguste ilmastikutingimuste jaoks, et kaitsta tulevasi põlvkondi. Kõik meie punkrid on varustatud peasissepääsu luugiga, millel on tugev ukse lukk, vajadusel lisahäda väljapääsu luuk ja vajalik õhuvahetussüsteem, et varustada kindlat arvu kasutajaid värske õhuga. Meie tootjad pakuvad süsteemi uuendamist pisargaasi ja suitsukanoniga, mis võib olla kasulik ainult heidutamiseks ja kaitsmiseks. Me kõik peame elama selles reaalsuses. Kui mõte ehitada oma punker tundus mõni kuu tagasi naeruväärne ja paranoiline, tundub see nüüd kõige õigem ja ratsionaalsem otsus.

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust

Keskkond pole ainult oluline teema, mis puudutab meie majade ehitust, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

HANKIGE MOODULMAJADE KATALOOG
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

Keskkond pole oluline teema ainult meie majade ehitamisel, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

katalog