Taotlege kataloogi
Võtke meiega ühendust

Miks inimesed eelistavad vees elada? Põhieelis vee peal elades on eraldatus välismaailmast. Siin pole naabreid, mitte ainult ülal ja all, vaid erinevalt maamajast pole ka kõrval naabreid, mis tähendab, et keegi ei sega teie rahu. Teid ei ümbritse teiste inimeste aknad ja aiad — ainult tasane veepind ja taevas. Ja seal pole teid öösel äratavaid teid, tolmu ja prahti nendelt ning autosid.

Me töötame selle nimel, et täita see leht parimate merekonteineritega.

 

Üks maja-laeva eriline eelis on püsiv mugavustsoon. Psühholoogid on tõestanud, et regulaarne viibimine väljas ja looduses on linnas elavatele inimestele väga kasulik. Seega on väike või suur maja-laev ainulaadne võimalus elada linnas ja veeta maksimaalselt aega looduses.

Väikeseid maja-laevu on lihtne juhtida.

Maja-laev on väga manööverdatav. Kaksikpõhja disain võimaldab teil pöörduda isegi täiskiirusel kohapeal. Tegelikult on maja-laeva manööverdusvõime väikese paadiga võrreldes suurem. Kuna maja-laev on väike paat, peate olema selle juhtimiseks koolitatud ja litsentseeritud. Tegelikult võite õppida maja-laeva juhtima vaid ühe päevaga. Liiklusohutuse suurendamiseks ja kai külge kinnitamise hõlbustamiseks võib ujuvmajale paigaldada kaamerad. Vajadusel saate igal ajal palgata professionaalse navigaatori.

Kus saab veemaja kinnitada?

Tänapäeval võib maja-laeva kinnitada peaaegu igale veele ja igal veealal. Sel viisil saate oma paadi peatada kuulsaimate turismiobjektide juures. Saate paati ise navigeerida. Eeldatakse, et ujuvmaja on raske iseseisvalt kai äärde kinnitada. Kuid ujuvmajade projektid on väikesed, nii et isegi üks inimene saab maja-laeva kai äärde viia ja kinnitamisköied kinnitada. Veidi kaugemale rannikust peatamine on veel lihtsam — lihtsalt lülitage mootor välja ja visake ankur.

Kuidas väikest maja-laeva hooldada?

Maja-laevad on täiesti autonoomsed ega vaja täiendavat suhtlust. Elektrit varustavad katusel paigaldatud päikesepaneelid. Ujuvmaja tehnilise seisundi säilitamine ei ole raskem kui tavalises suvilas. Piisab, kui sõlmida leping reoveepaakide tühjendamiseks ja puhastada iga viie aasta tagant põhi.

Mis saab talvel? Kas peaksin selle maale viima?

Üks maja-laeva olulisemaid eeliseid on võimalus püsivaks elamiseks. Kaasaegsed maja-laevad on valmistatud polüetüleenist, mida jäädeformatsioon ei mõjuta, nii et neid saab kasutada aastaringselt!

Kui palju maja-laev maksab?

Kui otsustate maja-laeva osta, peate valima suure maja-laeva ja väikese maja-laeva vahel. Maja-laevade tootjad pakuvad erinevaid projekte sõltuvalt kliendi soovidest. Maja-laevade hindadest saate teada meie veebisaidilt või võttes meiega ühendust.

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust

Keskkond pole ainult oluline teema, mis puudutab meie majade ehitust, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

HANKIGE MOODULMAJADE KATALOOG
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

Keskkond pole oluline teema ainult meie majade ehitamisel, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

katalog