Taotlege kataloogi

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE ÜLDISED TINGIMUSED


KÕIK PROJEKTID Kõik tootjad
Võtke meiega ühendust
  1. TURVALISUSE ÜLEVAADE

ÜLDINE TEAVE

Allpool olevad teadaanded annavad teile lihtsa viisi kontrollida, mis toimub teie isikuandmetega meie veebisaidi külastamisel. Privaatsed (isiklikud) andmed on kõik andmed, mis teid isikuna tuvastavad. Üksikasjaliku privaatsusteabe saamiseks vaadake ettevõtte privaatsuspoliitikat, mis on avaldatud selle veebisaidil.

VEEBISAITIDE ANDMETE KOGUMINE

Kes kogub sellel lehel andmeid?

Veebisaidi käitaja teostab selle veebisaidi andmete töötlemist. Kontaktandmed leiate lehelt «Kontakt».

Kuidas me teie andmeid kogume?

Esiteks kogume teie esitatud andmed: näiteks isikuandmed, mille esitate kontaktivormis:

  • telefoninumber,
  • e-posti aadress,
  • ees- ja perekonnanimi,
  • Füüsiline aadress (pärast meie teenuste tellimist).

Teised andmed kogutakse automaatselt, kui sisestate veebisaidile, mida teenindavad meie IT-süsteemid. Eelkõige on need tehnilised andmed (näiteks teave teie brauseri, operatsioonisüsteemi või veebisaidi külastamise aja kohta). Need andmed kogutakse automaatselt meie veebisaiti külastades.

Milleks teie andmeid kasutatakse?

Osa teabest kogutakse teie parima teeninduse ja kogemuse pakkumiseks veebisaidi külastamisel. Muu teavet võidakse kasutada teie käitumise analüüsimiseks.

Millised on teie õigused oma andmete suhtes?

Võite igal ajal taotleda teavet oma isikuandmete päritolu, saaja ja sihtkoha kohta, mis on salvestatud meie süsteemi, tasuta. Teil on ka õigus paluda meil neid andmeid kustutada, parandada või blokeerida. Selleks ja mis tahes muude privaatsusega seotud küsimuste korral võite meiega ühendust võtta kontaktandmetes näidatud füüsilise aadressi või e-posti aadressi kaudu. Teil on ka õigus pöörduda vastava järelevalveasutuse ja sellega seotud ametiasutuste poole.

Analüütikatööriistad ja kolmanda osapoole tööriistad

Kui külastate meie veebisaiti, võib teie sirvimiskäitumist mõõta statistiliselt. Selleks kasutame esmalt küpsisefaile ja analüüsitarkvara. Kasutajate käitumise analüüs on tavaliselt anonüümne. See tähendab, et me ei saa teie isiksusega seotud ega muid privaatseid andmeid ilma teie nõusolekuta kasutaja käitumist jälgides. Saate selle protsessi tagasi lükata või sellest hoiduda, mitte kasutades teatavaid funktsioone. Anname vastutusega seotud tingimused teile teada lepingu lõpus.

  1. ÜLDINE JA KOHUSTUSLIK INFO

Isikuandmete töötlemine

Selle veebisaidi operaator võtab teie isikuandmete kaitset tõsiselt. Töötleme teie isikuandmeid konfidentsiaalselt ja täielikus kooskõlas isikuandmete kaitse seaduse ja selle isikuandmete kaitse kokkuleppega.

Kasutades seda veebisaiti, kogutakse teilt erinevat tüüpi isiklikke andmeid. Käesolevates tingimustes isikuandmete töötlemise kohta selgitatakse, milliseid andmeid me kogume, miks ja milleks me neid kasutame. Tahame samuti teavitada, et kõikvõimalik interneti kaudu toimuv andmeedastus võib olla seotud turvariskidega, mis takistavad kasutajate isikuandmete täielikku kaitset.

Juriidilise isiku teave

Sellel veebisaidil toimuva andmetöötluse eest vastutav ettevõte on:

BLUEBIRD CONSULTING SERVICE LTD, 14 St. Marys Way, Guildford, Surrey, GU2 8JY, Suurbritannia Telefon: +44 148 360-41-94 E-post: info@bluebirdconsulting.co.uk

Ettevõte on juriidiline või füüsiline isik, kes otsustab isikuandmete (nt e-posti, nime jne) töötlemise üle üksi või koostöös teiste füüsiliste või juriidiliste isikutega.

Nõusoleku tühistamine isikuandmete töötlemiseks

Teie isikuandmete töötlemine on seaduslik ainult siis, kui annate selleks nõusoleku. Nõusoleku võite igal ajal tagasi võtta. Selleks piisab lihtsast e-posti teatest. Isikuandmete töötlemine jätkub kuni nõusoleku tagasivõtmiseni.

Õigus pöörduda asjakohaste järelevalveasutuste poole

Andmekaitseõiguste rikkumise korral on isikul õigus pöörduda asjakohaste järelevalveasutuste poole. Järelevalveasutus asub riigis, kus asub meie ettevõte. Andmekaitseametnike nimekirja ja nende kontaktandmed leiate siit:

https://www.bfdi.bund.de/DE/Infothek/Anschriften_Links/anschriften_links-node.html

TLS- või SSL-krüpteerimine

See veebisait kasutab TLS- või SSL-krüpteerimist tundliku teabe, näiteks tellimuste või teadete, turvaliseks ja kaitstuks edastamiseks, mida saadate meile kui veebisaidi operaatorile.

Turvaline ühendus saavutatakse, kui brauseris muutub veebiaadress «http://» aadressiks «https://» ning lukusümbol ilmub brauseriaknasse.

Kui TLS- või SSL-krüpteerimine on aktiveeritud, ei saa kolmandad osapooled teie edastatavaid andmeid lugeda.

Teabe blokeerimine ja kustutamine

Seaduse kohaselt on teil õigus igal ajal näha meie süsteemis salvestatud teie isikuandmeid, samuti nende päritolu, saajate ja sihtkohta. Teil on ka õigus neid kustutada või blokeerida. Lisateabe saamiseks oma isikuandmete kohta võite meiega igal ajal ühendust võtta.

Reklaam e-posti teel

Käesolevas dokumendis kirjeldatud andmeid ei tohi kasutada soovimatu reklaami saatmiseks. Veebisaidi kasutajatel on õigus võtta õiguslikke meetmeid, kui seda juhtub.

  1. ANDMETE KOGUMINE SELLEL VEEBISAITIL

Küpsised

Küpsiseid kasutatakse meie veebisaitidel. Küpsised ei ohusta teie arvutit ega sisalda kahjulikke programme, näiteks viirusi. Kasutame küpsiseid oma teenuste kasutamise lihtsustamiseks. Küpsised on tekstifailid, mis alla laaditakse teie seadmesse ja salvestatakse teie veebibrauserisse.

Enamik meie poolt kasutatavaid küpsiseid on seotud meie veebisaidi praeguse kasutusega. Need kustutatakse automaatselt pärast teie seansi lõppu meie veebisaidil. Teised küpsised salvestatakse teie seadmesse seni, kuni need ise kustutate. Nende küpsiste abil saame teie veebibrauseri tuvastada, kui külastate meie veebisaiti uuesti.

Saate igal ajal muuta oma veebibrauseri seadeid, et saada teateid küpsiste kohta, keelduda küpsiste allalaadimisest ja kustutada küpsised automaatselt pärast veebibrauseri sulgemist. Pange tähele, et küpsiste keelamine võib mõjutada selle veebisaidi kasutajate funktsionaalsust.

Sellel veebisaidil nõutavad küpsised, et ühendada või kasutada selle veebisaidi funktsioone, töödeldakse vastavalt GDPR nõuetele. Soovime salvestada küpsiseid, et pakkuda kasutajatele tehniliselt õigeid ja optimeeritud teenuseid. Muid küpsiseid, mis võivad olla salvestatud, kasutatakse teie internetikasutuse jälgimiseks, vt allpool.

Logifailid

Selle veebisaidi operaator kogub ja salvestab andmeid logifailide kaudu. Need andmed edastatakse teie veebibrauseri poolt automaatselt. Need andmed on:

Veebibrauseri versioon ja tüüp Operatsioonisüsteemi tüüp URL, millelt saabusite meie veebisaidile Teie seadme hostinimi Juurdepääsu aeg IP-aadress

Seda teavet ei seostata mingil viisil teiste meie veebisaidil kogutud andmetega. Logifailid salvestatakse selle veebisaidi kasutamise optimeerimiseks.

Kontaktandmed

Kui saadate veebisaidi kontaktvormi kaudu sõnumi, salvestatakse teie andmed, sealhulgas kontaktandmed, meie serverisse. Me ei jaga seda teavet ilma teie nõusolekuta.

Kontaktivormi kaudu esitatud andmeid töödeldakse ja salvestatakse ainult teie nõusolekul. Saate selle loa igal ajal tagasi võtta. Sel juhul piisab informaalsest e-posti teatest.

Andmekaitse ja isikuandmete edastamine kasutajapäringute korral

Veebisaidi operaatorina kogume ja töötleme meie kasutajate isikuandmeid vastavalt Rootsi andmekaitse seadusele. Kui kasutaja esitab meie veebisaidil päringu, nõustub ta sellega, et edastame tema kontaktandmed, sealhulgas nime, telefoninumbri, e-posti aadressi ja IP-aadressi, meie veebisaidil esitatud tootjale, keda kasutaja huvitab. See võimaldab tootjal kasutajaga ühendust võtta, et anda lisateavet toodete ja teenuste kohta. Me ei müü, rendi ega edasta oma kasutajate isikuandmeid kolmandatele osapooltele turunduslikel eesmärkidel.

  1. SOTSIAALMEEDIA

Facebooki pistikprogrammid («Jaga» ja «Meeldib» nupud)

Facebook Inc. — 1 Hacker Way, Menlo Park, California 94025, USA — pakub meie veebisaidile integreeritud sotsiaalseid pistikprogramme. Pistikprogrammid on sellel veebisaidil tuvastatavad Facebooki logoga või «meeldib» ja «jaga» ikoonidega. Kontrollige Facebooki pistikprogrammide kasutamist selle lingi kaudu.

Kui kasutaja jõuab meie veebisaidile, ühendavad pistikprogrammid otse kasutaja veebibrauseri Facebooki serveriga. Facebook saab teavet teie IP-aadressi kaudu. Kasutades meie veebisaidil olevaid Facebooki pistikprogramme, võib Facebook koguda teavet teie kasutamise kohta, mida me ei tea. Lisateabe saamiseks külastage Facebooki veebisaiti.

Kui te ei soovi, et Facebook kogub teavet teie veebisaidi kasutamise kohta, peate enne meie veebisaidi külastamist lõpetama paralleelse sisselogimise Facebooki.

  1. ANALÜÜSI- JA REKLAAMITÖÖRIISTAD

Google Analytics

See veebisait kasutab Alphabet Inc, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, USA teenust Google Analytics kasutajakäitumise analüüsimiseks. Analüüsi ajal võidakse kasutada küpsiseid, vt eespool kirjeldust, kui kogutakse andmeid teie kasutamise kohta. Need küpsised salvestatakse Alphabet Inc serveritesse.

Alphabet Inc-i analüüsiprogrammi kasutatakse vastavalt GDPR nõuetele ja selle veebisaidi operaatoril on mõjuval põhjusel õigus analüüsida kasutajate käitumist selle veebisaidi ja selle reklaamimeetodite optimeerimiseks.

IP-anonüümsus

Oleme sellel veebisaidil IP-anonüümsuse aktiveerinud. See tähendab, et ELi või EMP liikmesriikides ei tuvasta Google kasutaja IP-aadressi enne selle saatmist USA-sse. Täielikku IP-aadressi ei edastata. Google kasutab kogutud andmeid meie veebisaidi kasutamise jälgimiseks ja selle kohta andmete esitamiseks veebisaidi operaatorile. Google Analyticsi salvestatavat IP-aadressi ei lisata muule Google’i teabele.

Veebibrauseri pistikprogrammid

Saate ise valida, kas salvestada küpsiseid oma veebibrauseri seadetes. See valik võib mõjutada külastatavate veebisaitide funktsionaalsust. Samuti saate piirata andmete kogumist küpsiste, sealhulgas teie IP-aadressi ja selle andmete kasutamise Alphabet Inc-i poolt, installides pistikprogrammi oma veebibrauserisse.

Andmete kogumise piiramine

Saate takistada Google Analyticsi teabe kogumist, selle kohta leiate täpsemat teavet Google’i privaatsustingimustest.

Tellimuste töötlemine

Meil on Google’iga leping tellimuste töötlemise kohta, mis vastab Suurbritannia privaatsuseeskirjade rangele nõuetele Google Analyticsi kohta.

Google Analyticsi demograafilised andmed

Sellel veebisaidil võib olla kasutusel Google Analyticsi demograafiate funktsioon. Aruanded võivad sisaldada teavet külastajate ja veebisaidi kasutajate soo, vanuse ja huvide kohta. Neid andmeid kogutakse turunduslikel eesmärkidel. Andmeid ei saa seostada unikaalsete isikutega. Saate keelata selle funktsiooni, kasutades oma Google’i profiilis saadaval olevat reklaamimääramise funktsiooni või keelates andmete kogumise.

  1. PISTIKPROGRAMMID JA MUUD TÖÖRIISTAD

YouTube

Meie veebisait kasutab Google’i lehel põhinevaid YouTube’i pistikprogramme. YouTube’i operaator on YouTube LLC, Cherry Ave., San Bruno, California, 94066, USA.

Kui külastate meie veebisaidil YouTube’i pistikprogrammiga lehte, ühendub teie veebibrauser automaatselt YouTube’i serveritega. YouTube’i pistikprogrammid teavitavad YouTube’i servereid, millistel meie veebisaidi lehtedel te käite.

Kui olete YouTube’is sisse logitud, võib teie käitumine meie veebisaidil olla seotud teie YouTube’i profiiliga. Selle vältimiseks logige YouTube’ist välja enne meie veebisaidi külastamist.

Kasutame YouTube’i, et pakkuda kasutajatele head kogemust meie teenuste osas. Lisateabe saamiseks selle andmete kasutamise kohta vt YouTube’i isikuandmete töötlemise kokkuleppe:

https://policies.google.com/privacy?hl=et

Google’i kasutajaliides

See veebisait kasutab Google’i kasutajaliidest. Kui külastate veebisaiti, laadib teie veebibrauser selle kasutajaliidese, et näidata tekste ja märke õigesti.

Selleks peab teie kasutatav veebibrauser ühenduma Google’i teenustega. Selle tulemusena saab Google teada, et olete ühendatud meie veebisaidile oma IP-aadressi kaudu. Kasutajaliidese kasutamine on meie huvides, et pakkuda kasutajatele head kogemust meie teenustes.

Kui teie veebibrauser ei toeta veebi kasutajaliideseid, kasutatakse teie arvuti vaikekasutajaliidest.

Lisateabe saamiseks Google’i kasutajaliideste kohta külastage:

https://developers.google.com/fonts/faq

Google’i isikuandmete töötlemise kokkulepe:

https://www.google.com/policies/privacy

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust

Keskkond pole ainult oluline teema, mis puudutab meie majade ehitust, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

HANKIGE MOODULMAJADE KATALOOG
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

Keskkond pole oluline teema ainult meie majade ehitamisel, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

katalog