Taotlege kataloogi

Taskukohane konteinerelamu Deltamoduliga


KÕIK PROJEKTID Kõik tootjad
Võtke meiega ühendust

Konteinerelamute ehitus on suhteliselt uus tehnika, mis järk-järgult võidab populaarsust üle maailma. Need tugevad, vastupidavad, pikaajalised moodulid (tingimusel, et neil on kvaliteetne korrosioonikaitse kate) kasutatakse ühe-, kahe- või isegi kolmekorruseliste hoonete ehitamiseks. Need võivad olla erineva suurusega, erineva mugavustasemega ning mõeldud ajutiseks või püsivaks kasutamiseks. Konteinerelamud on suhteliselt uus tehnika, mis muutub üha populaarsemaks üle kogu maailma. Konteinerelamud on Eestis uus trend. Konteinerelamud võivad olla erineva suurusega. Konteinerelamuid ehitatakse tugevatest, vastupidavatest, pikaajalistest moodulitest (tingimusel, et neil on kvaliteetne korrosioonikaitse kate). Neid kasutatakse ka ühe-, kahe- või isegi kolmekorruseliste hoonete ehitamiseks.

Projekt
Ehitusplats, m²
Hinnad,€
Tootja
Sorteeri järgi

Konteinermajade eelised

Kõrge seismiline vastupidavus, seetõttu kasutatakse konteinerelamuid sageli sagedaste maavärinate piirkondades. Konteinerelamuid saab kasutada põhjapoolsetes piirkondades, kus on igikeltsa tingimused. Võimalus anda modernsetele viimistlusmaterjalidele atraktiivne välimus kaasaegsele konteinerelamule. Väikeseid konteinerelamuid ei kahjusta närilised ega putukad. Konteinerelamud on tänu kvaliteetsele isolatsioonile soojustatud ja neid saab kasutada külmas kliimas. Konteinervilladel on madalamad ehituskulud võrreldes kapitaliehitistega, üks kokkuhoiu valdkondi on kerge vundamendi paigaldamine, mis on võimalik tänu konteineri suhteliselt madalale massile. Võimalus ühendada metallmooduleid telliskivi, purukivi, muude kivimaterjalide, puit ehitistega. Sellised materjalid annavad konteinerelamule kaasaegse ilme. Konteinerelamute ehitusaeg on lühike. Elamukonteineri ostmine annab sulle võimaluse luua mugav interjöör, tänu kesksete või autonoomsete elektri-, veevarustus-, kütte-, kanalisatsioonisüsteemide paigaldamisele ja konditsioneeride paigaldamisele.

Konteinerelamute hulka kuuluvad madalad soojus- ja heliisolatsiooni omadused. Need puudused saab kõrvaldada kaasaegsete materjalide kasutamisega.

Elamukonteineri ostmine

Konteinerelamute tootjad pakuvad erinevaid materjale, millest konteinerelamud näevad välja luksuslikud. Taaskasutatavad metallmoodulid, mille on ette nähtud transportimiseks erinevate transpordivahenditega, on kõrge tugevusega. Konteinereid valmistatakse erinevatest materjalidest. Praegu muutub puitelemendi maja üha olulisemaks. Raami kasutatav terasprofiil ja tugev, usaldusväärne nahk annavad konteinerelamule mehaanilise tugevuse, staatiliste ja dünaamiliste koormuste vastupidavuse ning võimaluse paigaldada mooduleid üksteise peale. Seetõttu võite projekteerimisel valida mitte ainult ühe-, vaid ka kahe- ja isegi kolmekorruselised variandid konteinerelamust mitmest konteinerist. Iga majaomanik unistab ilusast kodust. Mis on ilu saladus? Konteinerelamu ilu sõltub peamiselt kahest asjast: arhitektuurilisest kujundusest (kuidas konteinerid on üksteise suhtes paigutatud, kus aknad ja uksed on välja lõigatud, päikesevarjude ja rõdude olemasolu jne) ja viimistlusmaterjalide valikust. Tasub märkida, et konteinerelamud annavad sulle võimaluse luua unikaalseid lahendusi terrasside ja katustega, nagu betoonmajas, kuid betoonmaja hind on võrreldamatult kõrgem. Konteinerelamute hinnad sõltuvad valitud projektist ja ehitamiseks kasutatud materjalidest.

MIKS OSTA KONTEINERELAMU

Konteinerelamu interjöör ei koosne tingimata ainult kitsastest ja pikadest tubadest. Paljud plaanilahendused koosnevad kahe või enama konteineri ühendamisest üheks suureks ruumiks, näiteks kaks 40-jala konteinerit moodustavad umbes 60 ruutmeetri suuruse saali.

Eelvalmistused maja ehituseks tehakse tehases, kus ostetud meretranspordi konteinerid muudetakse mooduliteks (iga moodul koosneb eraldi konteinerist), kus elektrijuhtmed, küte, põrandad ja seinad on juba eelnevalt paigaldatud ning aknad ja uksed on sisestatud. Seejärel toimetatakse need moodulid ehitusplatsile ja monteeritakse üheks majaks. Seda tüüpi «pooltoodete» ettevalmistamine vähendab maja ehitusaega märkimisväärselt. Konteinerelamu eelvalmistuste ja ehituse koguaeg standardprojekti järgi ei ületa ühte kuud.

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust

Keskkond pole ainult oluline teema, mis puudutab meie majade ehitust, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

HANKIGE MOODULMAJADE KATALOOG
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

Keskkond pole oluline teema ainult meie majade ehitamisel, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

katalog