Taotlege kataloogi

Valmis Minimajad Eestis Hind


KÕIK PROJEKTID Kõik tootjad
Võtke meiega ühendust

Minimajad on Eestis uus nähtus. Nagu teada, on turul palju erinevaid majatüüpe ja iga majatüübiga on seotud hulk mudeleid. Eestlased on tavaliselt harjunud omama suuri pindasid oma kasutuses, ainult suurlinnade piirkondades on krundi hinnad mõnikord keskmisele eestlasele kättesaamatud.

Kuid krundi ostmine maksab siiski ja seetõttu võib olla hea mõte mõelda, kuidas saab oma maad tõhusamalt kasutada. Siit algab mõte minimajade kohta Eestis. Väikese maja lisamisega õuele saab tõsta krundi tõhusust ja seeläbi parandada oma eraelu majandust.

Minimaja saab kasutada muu hulgas külalistemajana, elamuna, mida saab välja rentida alalise elukohana või puhkemajana, või isegi garaažina, mida saab välja rentida või ise kasutada.

Projekt
Ehitusplats, m²
Hinnad,€
Tootja
Sorteeri järgi

OSTA MINIMAJA

Minimaja ostmise protsess on väga lihtne. Meie, DeltaModul’is, pakume näiteks suurt valikut erinevaid mudeleid müügiks neile, kes vajavad krundi lisahooneid. Oleme sihikindlalt töötanud väga efektiivsete lahenduste väljatöötamise nimel ja oleme uhked, et saame pakkuda neid maju väga heade hindadega. Teame, et meie ostjad pöörduvad meie poole, sest suudame neile pakkuda modulaarseid maju, mis on hästi planeeritud, maksavad oluliselt vähem kui ise maja ehitamine ja on kasutusvalmis kohe, kui nad veoautole jõuavad.

VALMIS MINIMAJAD

Meie, DeltaModul’is, on võimalik osta minimaju väga heade hindadega. Valmis minimajad on varustatud kõigega, mis võimaldab maja kohe pärast kohaletoimetamist kasutada. Põhjus, miks DeltaModul suudab maja nii hea hinnaga pakkuda, on meie ulatuslikud skaalasoodustused ja aastate jooksul kogunenud kogemused. Kuna toodame palju maju, oleme saanud väga teadlikuks ostlemise osas ja kuna ostame palju materjale, on meil head hinnad meie tarnijate juures. Kuna toodame palju maju, oleme loonud väga efektiivse tootmisaparaadi, mis aitab vähendada iga ehitatud maja kulusid. Lõpuks on meil head lepingud ettevõtetega, kes maju kliendile toimetavad, mis tähendab, et ka see kulu saab vähendada.

Seetõttu on meie klientidel palju odavam osta maja DeltaModul’ist võrreldes sellega, kui klient ise maja ehitaks. Siis tuleks kokku liita materjalikulud, töölised ja kõik muu, ja sageli on lõpparve suurem kui kui maja ostetakse DeltaModul’ist.

MINIMAJA AIAS

Minimaja aias võib lisaks majandusele lisada ka väikese kaunistuse või olla kaitseks uudishimulike pilkude eest. Paljud DeltaModul’i poolt toodetud majad on samuti ilusad ja loovad seetõttu kliendile palju lisaväärtust, kes on kindlasti huvitatud korraliku ja modernse aia omamisest, mis sobib hästi kliendi elukohaga.

SMART MINIMAJA

Niinimetatud smart minimaja on tüüpiline maja, mis pole mitte ainult ilus, hea hinnaga ja mitmekülgselt kasutatav, vaid on ka väga efektiivselt sisustatud, optimeeritud pinnaga ja talveks kasutatav. Lisaks on nendel majadel sageli tualett, vannituba ja köök ning need on ette valmistatud kiud-, kaabel-TV ja muude asjade jaoks, mida nõudlik klient oma väikest majast soovib.

KOKKUVÕTE — MINIMAJA

Minimajad on Eestis üha tavalisemad. Arengut ajendavad kõrgemad kinnisvarahinnad, madal intressimäär, kõrgemad üürid ja eelkõige individuaalsete majade ehitamiseks vajalike tööliste leidmise kõrged kulud. DeltaModulil on kõigil nendel aladel skaalasoodustused, mis tähendab, et suudame pakkuda väga konkurentsivõimelisi tingimusi.

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust

Keskkond pole ainult oluline teema, mis puudutab meie majade ehitust, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

HANKIGE MOODULMAJADE KATALOOG
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

Keskkond pole oluline teema ainult meie majade ehitamisel, seetõttu saate meie kataloogi PDF-failina.

Hankige kataloog/võtke meiega ühendust
Aadress

Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

Telefoninumber

+372 50 18 948

katalog