Kõik Projektid Võta meiega ühendust
Võta meiega ühendust

  Leidub inimesi, kes ei ole ehitusturu hindadega piisavalt hästi kursis ja peavad moodulmajade hinda liiga kalliks. Tegelikkuses see nii ei ole ja oma rahaliselt võidust saavad kiiresti aru moodsaid ehitustrende järgivad kliendid, kes on endale selle uue maja ostnud. Majade hinnad sõltuvad mitmetest teguritest, kuid üheks olulisemaks on see, kas tulevane majaomanik on valmis investeerima oma maja ostmisel keskkonnasäästlikkesse energialahendustesse, mis pikas perspektiivis toovad kaasa võimaluse kokku hoida igal aastal päris suure rahasumma.

   

  Meie tänases pingelises keskkonnasaaste ja kliima soojenemise olukorras on innovaatilised majakeste tootjad võtnud kasutusele mitmeid uusi ja energiasäästlikke lahendusi. Kodu- ja välismaal tuntud saksa majatootja Delta Modul on leidnud mitmeid võimalusi oma majade, aiamajade ja saunade energiasäästlikkuse tõstmiseks. Üheks uuemaks lahenduseks on majadele paigaldatavad fotogalvaanilised elemendid ja  päikesepatareid. Kui ostu sooritades tundubki hind liiga kõrge, siis pikemas perspektiivis teenib energiasäästlik maja oma kulutused suures osas tagasi. Samas ei saa mööda vaadata ka emotsionaalsest kasust — väga mugav, tervislik ja prestiižne on elada ökomajas, mis on ka keskkonnasõbralik.

  Moodulmajad “võtmed kätte” hind

  “Võtmed kätte” väikemaja on valmismaja, mis püstitatakse täielikult valminuna tellija õuele ja kuhu majaomanik võib kohe sisse kolida. Selle kirjelduse kohaselt tundub, et “võtmed kätte” moodulmaja hind peaks kujunema tunduvalt kallimaks kui teiste moodulmajade hinnad. Delta Moduli moodulmajade hinnad, ka “võtmed kätte” maja hind, on kalkuleeritud nii, et oleks kliendi jaoks läbipaistev ja põhjendatud. Hinnakalkulatsioonis on arvesse võetud kõiki vajalikke planeerimis-, tootmis-, logistilisi ja maja paigaldamisega seotud kulutusi. Küsimuste tekkimisel võib maja ostu plaaniv klient võtta Delta Moduli spetsialistidega ühendust ja saada vajalikku nõu.

  Oluliseks boonuseks “võtmed kätte” maja puhul on see, et klient ei pea üldse muretsema oma maja tootmise- ja paigaldamise pärast. Sellealased probleemid, mis paratamatult tekkida võivad, lahendab Delta Modul. “Võtmed kätte” majakese ostmisest kuni sisse kolimiseni võib kuluda kõigest paar kuud. Mini-maja püstitamiseks kulub aega maksimaalselt nädal. Ja kui mõelda veel sellele, millist kasu teeb looduskeskkonnale see, et te olete otsustanud keskkonnasõbraliku moodulmaja osta, ei ole meie moodulmaja “võtmed kätte” hind kindlasti liiga kallis. Kliendi jaoks on majanduslikult väga tähtis, et pikemas perspektiivis teenib energiasäästlik maja oma kulutused suures osas tagasi ning maja valmiskujul ostes jäävad ära ehitamisega seonduv ajakulu ja stress.

  Moodulmajade hinnad

  Delta Moduli majade hinnakujunduses mängivad põhilist rolli kaks tähtsat komponenti: naturaalse puidu kasutamine maja ehitamisel ja energiasäästlikkust tõstvate lahenduste valik. Ja need kaks komponenti on omavahel ka tugevasti seotud. Kõik teavad, et naturaalne puit on hinnaline ja ökoloogiline loodusvara. Ei saa unustada, et puit on tugev ja vastupidav, hoiab soojust ja kaitseb külma eest. Kivi-, betoon- ja tellismajadel taolised omadused puuduvad. Peale selle on puit ka hea heliisolaator. Kuna naturaalne puit on kerge, on seda hõlbus kasutada just puitkonstruktsioonide ja -moodulite valmistamisel. Puit hoiab nii elu- kui ka saunaruumides optimaalset niiskuse ja soojuse tasakaalu ning vähendab soojuskadu. Energiasäästlikkust tõstvatest uuematest lahendustest tuleb kindlasti märkida moodulmajadele paigaldatud fotogalvaanilisi elemente ja päikesepatareisid, mis muundavad valguseenergia vahetult elektrienergiaks ning tagavad maja kütmisel olulise rahalise kokkuhoiu.

  Moodulmajade hinnakiri

  Delta Modul ehitab teile keskkonnasõbraliku ja energiasäästliku maja lühikese aja ja mõistliku hinnaga. Teie ülesandeks on tellida majale vajalikud elektri-, vee-, küttesüsteemide jmt. lahendused. Need ei ole alati aga traditsioonilised standardlahendused – need tuleb maja hinnale juurde arvestada. Lisaks sellele on ka palju muid tegureid, mis maja hinda mõjutavad. See kehtib eriti nendel juhtumitel, kui klient soovib oma elamut originaalsemaks ja isikupärasemaks muuta. Seetõttu on konkreetset ja üksikasjalist moodulmajade hinnakirja keeruline koostada.

  Eestis toodetakse samuti moodulmaju, kuid ka eesti tootjatel puudub moodulitest valmistatud majade konkreetne hinnakiri, mis algab projekti planeerimisest ja lõpeb “võtmed kätte” lahendusega. Tootjate kodulehtedel ei ole moodulmajad hindadega üleval. Mitmed eesti ehitusettevõtjad kalkuleerivad maja projekteerimise ja ehituse hinna ehk ainult ehitusprojekti osa kogu eelarves. Taoline ehituseelarve on osapoolte jaoks kindel ja lõplik. Kuid seejuures on kindlasti tähtis säilitada kliendi vajadustele vastav individuaalne lähenemine, projekteerides, ehitades ja disainides iga maja unikaalsena tellija erisoove arvestades. Sellega seonduvad kulud kalkuleeritakse jooksvalt.

  Võta meiega ühendust
  Adresse

  Lääne tee 5, Järveküla, Rae vald ,75304 Harjumaa, Eesti Vabariik

  Telefon

  +372 50 18 948